Kézműves szakkör Kazsokon - 2019. 07. 20. 2019.08.26
Július 20-án tartottuk az aktuális kézműves napunkat Kazsokon, amelynek ezúttal az egészség volt a témája. Ez alkalommal gipszből gyümölcsformákat öntöttünk, amiket a gyerekek szépen kifestettek. Az egészséges és egészségtelen ételek szemléltetésére plakátot készítettünk. A nap fénypontja a gyümölcssaláta készítés volt, amelyet együtt fogyasztottunk el. Igazán kellemes és hasznos napot töltöttünk el a gyerekekkel ezúttal is.
A szakkörön készült képek megtenkinthetők holapunk GALÉRIÁJÁBAN!